Lufthansa

Lufthansa size 200 uçuş noktası ve haftada 5.000 sefer seçeneği sunuyor. Frankfurt ve Münih aktarma noktaları dünyanın değişik noktalarına bağlantı olanağı veriyor.

Air Canada

Air Canada Kanada'da 64 , Amerika Birleşik Devletleri'nde 54 ve dünya genelinde 90 noktaya direkt uçuş olanağı sunuyor. Merkez havalimanları: Toronto, Montreal, Vancouver ve Calgary.

Air Dolomiti

Lufthansa Grubunun İtalyan Havayolu Şirketi olan Air Dolomiti, İtalya’nın 15 önemli Havaalanlarından Münih ve Frankfurt olmak üzere haftada 700'den fazla uçuş gerçekleştiriyor.

Austrian Airlines

Avusturya'nın en büyük havayolu şirketi dünya genelinde 130 dolayında destinasyonu kapsayan bir uçuş ağına sahip bulunuyor. Ağırlıklı uçuş bölgelerini Doğu ve Orta Avrupa oluşturuyor. Merkez havalimanı: Viyana

Brussels Airlines

Belçika'nın önde gelen havayolu şirketi Avrupa'da 80'den fazla varış noktasına, Afrika'da 20'den fazla varış noktasına ve Kuzey Amerika'da 3 varış noktasına uçuyor.

Eurowings

Eurowings Avrupa ve dünya genelinde 130 noktaya uçuyor. Havayolu şirketi Almanya dışındaki noktalardan da Avrupa dahilinde yoğun rağbet gören destinasyonlara sefer düzenliyor.

Swiss International Air Lines

SWISS Zürih ve Cenevre'den dünya genelinde 46 ülkede 100'ü aşkın noktaya sefer düzenliyor. SWISS 95 uçaklık filosuyla her yıl 16 milyonu aşkın yolcu taşıyor.

United Airlines

United dünya genelinde en kapsamlı uçuş ağı ile 362'den fazla noktaya uçuş düzenliyor. Merkez havalimanları: Chicago, Denver, Houston, Los Angeles, New York/Newark, San Fransisco ve Washington, D.C.

Partner Havayolları

Benefit Partnerleri