Air Canada

Dzięki szerokiej ofercie programu PartnerPlusBenefit oraz liniom partnerskim, pasażerowie linii Air Canada mają możliwość korzystania z ponad 500 światowych połączeń oraz cennych korzyści płynących z programu.

Czerpanie korzyści z PartnerPlusBenefit jest szczególnie łatwe z uwagi na szeroki wachlarz oferowanych połączeń. Air Canada oferuje bogatą sieć połączeń w Ameryce Północnej przez liczne połączenia w Europie, do ponad 175 destynacji na świecie, z połączeniami w Kanadzie oraz między Kanadą i Stanami Zjednoczonymi, Europą, Azją, Australią, Bliskim Wschodem, Ameryką Środkową i Południową oraz Karaibami.

Głównie porty linii Air Canada w Toronto, Montrealu oraz Vancouver to dla pasażerów niezwykły komfort podróży. Oferują one punkty przesiadkowe umożliwiające łatwą odprawę oraz dobrze skoordynowane połączenia.
Razem z partnerami regionalnymi Air Canada Express, przewoźnik obsługuje każdego dnia przeciętnie 1,500 połączeń rozkładowych i obsługuje 35 milionów pasażerów rocznie.

Z doświadczeniem sięgającym 1937 roku, kiedy to Trans-Canada, poprzednik linii Air Canada rozpoczął pierwszy lot, spółka rozwinęła działalność i stała się kanadyjskim przewoźnikiem narodowym. Dziś nad sukcesem spółki pracuje około 27,000 osób na całym świecie, w tym personel linii Air Canada Express.
Jako zdobywca tytułu najlepszej linii w Ameryce Północnej, Air Canada z dumą stała się po raz czwarty z rzędu zwycięzcą nagrody Skytrax 2013. Nagroda ta jest przyznawana po przeprowadzeniu rocznego badania przez przemysł lotniczy, z uwzględnieniem oceny satysfakcji pasażerów z produktu oraz standardu.

W 2013 roku, niezależne badanie brytyjskiej firmy Skytrax przyznało linii Air Canada, jako jedynemu przewoźnikowi sieciowemu w Ameryce Północnej, ocenę czterech gwiazdek w rankingu uznawanym za benchmark w lotnictwie. Wyrażono uznanie dla portu lotniczego, na którym operuje przewoźnik, jak również dla produktu pokładowego i udoskonaleń serwisowych.

Dzięki ekranom dotykowym dostępnym w każdym siedzeniu, pasażerowie mają możliwość wyboru ponad 600-godzinnej rozrywki, w tym XM Satellite Radio, filmów, występów telewizyjnych, sportu oraz gier.
Podróżowanie liniami Air Canada jest szczególnie łatwe z uwagi Elektroniczny System Autoryzacji Podróży ESTA (Electronic System for Travel Authorization). Począwszy od 12 stycznia 2009 roku wszyscy pasażerowie (w tym niemowlęta oraz dzieci) z państw członkowskich w Visa Waiver Program mają obowiązek uzyskania autoryzacji podróży z przynajmniej 72-godzinnym wyprzedzeniem w stosunku do wylotu do USA. Rejestracja obejmuje również niemowlęta i dzieci.

Linie partnerskie

Partnerzy