Lufthansa – zawsze dobre połączenia

Aby dopasować plany podróży do swoich priorytetów warto skorzystać z oferty Lufthansy, która obsługuje około 5 000 rejsów tygodniowo do około 200 miast na całym świecie. Wciąż powiększamy naszą siatkę połączeń i dostosowujemy ją do potrzeb naszych pasażerów.

Lufthansa- najnowocześniejsze porty przesiadkowe

Idealne połączenie z całym światem – nasze porty przesiadkowe we Frankfurcie i Monachium są jednymi z najbardziej efektywnych i punktualnych w Europie. Krótkie przejścia do samolotów, znakomite usługi dla pasażerów tranzytowych oraz nowoczesne terminale z przyjaznymi salonikami i sklepami sprawiają, że przesiadka jest tak łatwa i przyjemna jak to tylko możliwe.

Podróż samolotem. Więcej niż myślisz – usługi cyfrowe Lufthansy

Aby wszystko, co jest związane z przelotem Lufthansą było proste i przyjemne wprowadziliśmy nowoczesne udogodnienia, które towarzyszą naszym pasażerom podczas całej podróży – aplikacje Lufthansy z aktualnymi informacjami o rejsach oraz wszechstronne usługi sprawią, że cała podróż będzie spokojna i odprężająca.

Dzięki naszej usłudze cyfrowego serwisu bagażowego, możesz śledzić swoją walizkę poprzez aplikację i odnaleźć ją w razie opóźnienia. Bezpłatne eJournals do pobrania na smarfone lub tablet zapewniają ciekawą lekturę na pokładzie, a dzięki FlyNet®, naszej płatnej usłudze internetu można cieszyć się nielimitowaną możliwością komunikacji podczas rejsów międzykontynentalnych.

Lufthansa sprawia, że każda podróż jest wyjątkowa

W czasie podróży Lufthansą możesz rozkoszować się komfortem naszych najnowszych klas podróży – wszystkie ze 160 samolotów międzykontynentalnych oferują najnowocześniejsze rozwiązania w kabinach pasażerskich oraz najnowszej generacji fotele zarówno w Klasie Biznes, jak i w Klasie Ekonomicznej. W Klasie Biznes można delektować się naszym serwisem restauracyjnym, a regulowane fotele łatwo jest zamienić w wygodne łóżko, dzięki temu Twoja podróż będzie jeszcze bardziej komfortowa.
Na wszystkich rejsach krajowych w Niemczech oraz rejsach europejskich, miejsce obok w Klasie Biznes będzie zawsze wolne, co pozwoli spokojnie pracować lub wypocząć.

Więcej informacji można znaleźć na www.lufthansa.com

Linie partnerskie

Partnerzy