Linie lotnicze Austrian Airlines

Grupa Austrian Airlines (dalej „Austrian”) jest wiodącym austriackim przewoźnikiem, należącym do największej w Europie grupy linii lotniczych – Lufthansa Group. Naszym celem jest dostarczanie usług wysokiej jakości i utrzymywanie silnej pozycji na rynku europejskim. Siatka naszych połączeń stanowi swoisty most pomiędzy Wschodem i Zachodem, a lotnisko w Wiedniu funkcjonuje jako port przesiadkowy i centrum zarządzania. Zgodnie z naszym sloganem („Uroczy sposób podróżowania”) robimy wszystko, co możemy, aby nasi klienci z niecierpliwością oczekiwali kolejnego lotu z Austrian.

Szybko i w odprężającej atmosferze – podróże służbowe po całym świecie

Austrian Airlines to największy austriacki przewoźnik, posiadający na całym świecie siatkę połączeń obejmującą ok. 130 kierunków. Siatka ta jest szczególnie rozbudowana w Europie Środkowej i Wschodniej, gdzie składa się na nią aż 40 miast. Na lotnisku w Wiedniu można szybko przesiąść się do kolejnego samolotu bez potrzeby zmiany terminalu, a odległość do pokonania nie przekracza 500 metrów. Austrian Airlines należy do największej europejskiej grupy linii lotniczych - Lufthansa Group, i członkiem Star Alliance.

Łączymy Zachód ze Wschodem

Austrian Airlines lata do 130 kierunków w ponad 20 krajach. Na terenie Europy Środkowej i Wschodniej ma najbardziej rozbudowaną siatkę połączeń spośród wszystkich linii zachodnioeuropejskich. Firma obsługuje ok. 500 lotów tygodniowo, zapewniając klientom możliwość elastycznego dopasowania czasu podróży do służbowego grafiku.

Śpij prawie jak w domu

Prawie dwumetrowy, zapewniający dużo wolnego miejsca fotel w Klasie Biznes można odchylić do pozycji całkowicie poziomej. Innowacyjny system poduszek powietrznych umożliwia dostosowanie komfortu siedzenia do indywidualnych potrzeb. System zapamiętuje ustawienia w trakcie danego lotu, dzięki czemu na pokładzie wypoczniesz niemal jak w domu. Za jednym naciśnięciem przycisku można ustawić fotel w żądanej pozycji – pionowej, częściowo odchylonej lub przystosowanej do snu. Ale to zdecydowanie nie wszystko – kolejny przycisk uruchamia funkcję relaksującego masażu. Dzięki tym nowoczesnym rozwiązaniom możesz się w pełni odprężyć przed dotarciem do celu i zacząć nowy dzień z ogromnym zapasem energii!

Linie partnerskie

Partnerzy