Brussels Airlines

Brussels Airlines w szczegółach

Brussels Airlines - linia lotnicza należąca do Lufthansa Group - jest belgijskim przewoźnikiem, który oferuje największy wybór połączeń do i z Brukseli. Firma zatrudnia ponad 3 500 pracowników oraz posiada ponad 50 samolotów obsługujących 300 rejsów dziennie, łącząc lotnisko w Brukseli z ponad 80 miastami w Europie, 20 miastami w Afryce oraz 3 miastami w Ameryce Północnej (Nowy Jork JFK i Waszyngton w USA, oraz Toronto w Kanadzie).

Brussels Airlines na lotnisku w Brukseli

Bruksela jest strategicznie położona w centrum Europy, sprawiając, że lotnisko w Brukseli jest idealnym lotniskiem centralnym, z którego Brussels Airlines oraz jej linie partnerskie oferują idealne połączenia do licznych miast europejskich.
Na lotnisko można łatwo dotrzeć samochodem lub transportem publicznym. Co więcej, centrum Brukseli jest oddalone o zaledwie 15 minut jazdy pociągiem.
W budynku terminala odległości pomiędzy gate’ami są krótkie, a transfer pomiędzy rejsami jest bardzo prosty. Ponadto dobre oznakowanie, windy, ruchome chodniki oraz szerokie drzwi sprawiają, że poruszanie się po lotnisku i dotarcie do odpowiedniego gate’u jest wyjątkowo łatwe.
Brussels Airlines na lotnisku w Brukseli oferuje trzy różne saloniki. „The Loft” w Terminalu A dla połączeń w strefie Schengen, jest nowoczesnym salonikiem o powierzchni ponad 1 250 m². Dwa pozostałe saloniki to „The Sunrise Lounge” znajdujący się w Terminalu T, niedaleko gate’ów odlotów do miast afrykańskich oraz „The Suite” położony w Terminalu B dla rejsów do miejsc w strefie non-Schengen, takich jak Wielka Brytania, Ameryka Północna, Rosja, czy Izrael.

Podróż jak pobyt w wyjątkowym hotelu

Z Brussels Airlines podróż jest tak samo ważna jak miejsce docelowe. Zupełnie nowa kabina w samolotach dalekiego zasięgu została zaprojektowana w taki sposób, aby podróż międzykontynentalna była niezapomnianym doświadczeniem.
Wydzielona część dla Klasy Biznes zapewnia pasażerom przytulną i ekskluzywną atmosferę, zupełnie jak w hotelu butikowym. Strefa z barem roztacza klimat „Belgijskiej kawiarni” – gdzie można spotkać innych gości delektując się piwem i rozprostowując nogi. Wygodne pojedyncze lub podwójne fotele zapewniają wiele miejsca i zamieniają się w swego rodzaju kokon poprzez personalizację przestrzeni, którą uzyskano dzięki indywidualnemu oświetleniu i dwumetrowemu materacowi, łatwo dostosowującemu się do kształtu ciała.
Nowa, oddzielona Klasa Ekonomiczna Premium zapewnia pasażerom relaks podczas całej podróży. Czas biegnie szybciej, gdy podróżujesz wygodnie, dlatego długie trasy będą wydawać się dużo krótsze podczas podróży w tej części kabiny pasażerskiej. Wyjątkowy fotel z powiększoną przestrzenią osobistą oraz wygodnymi poduszkami, wydłużonymi podłokietnikami pomiędzy fotelami, dodatkowa przestrzeń na nogi oraz szersze siedzisko z większym zagłówkiem i kątem odchylenia fotela zapewniają relaksujący sen.
Nowa Klasa Ekonomiczna jest jeszcze wygodniejsza niż wcześniej. Goście mogą wypocząć dzięki większemu odchyleniu foteli, nowym ergonomicznym zagłówkom oraz regulowanemu podparciu szyi. Nowa Klasa Ekonomiczna poprzez radosne kolory i dający poczucie przestrzeni design zapewnia poczucie głębokiego relaksu.
Na trasach europejskich, obsługiwanych głównie przez samoloty typu Airbus A319/A320, Brussels Airlines oferuje wybór pomiędzy czterema różnymi produktami: Bizz&Class, Flex&Fast, Light&Relax oraz Check&Go. Te cztery opcje umożliwiają pasażerom wybranie najlepszej możliwości na swoją podróż.

Opcja Klasy Biznes, Bizz&Class, oferuje całkowitą elastyczność oraz najwyższy komfort zapewniając możliwość przewozu dodatkowej sztuki bagażu odprawionego, dostęp do saloników biznesowych i nieograniczony wybór przekąsek.
Flex&Fast to idealna klasa podróży dla profesjonalistów, oferująca priorytetowe przejście na lotnisku, jak również większy komfort i więcej usług na pokładzie. Light&Relax oferuje dodatkowy komfort oraz większą elastyczność, na przykład bezpłatną rezerwację miejsca podczas rezerwacji podróży lub bezpłatne zmiany na wcześniejszy rejs. Check&Go jest opcją dla osób, które chcą podróżować po Europie w fantastycznej cenie, z 12 kg bagażu podręcznego oraz bezpłatną rezerwacją miejsca na 24 godziny przed wylotem.

Więcej informacji o Brussels Airlines można znaleźć na stronie brusselairlines.com

Linie partnerskie

Partnerzy