PartnerPlusBenefit Store – Twój ekskluzywny sklep internetowy

Czy należysz już do grona podróżnych korzystających z najlepszych ofert w sklepie PartnerPlusBenefit WorldShop? Nie? A zatem zgłoś się do programu jeszcze dziś, ponieważ członkostwo daje Ci wyjątkowe korzyści – jako uczestnik programu PPB możesz wymieniać zebrane punkty w naszym sklepie internetowym na ekskluzywne nagrody PartnerPlusBenefit.

Znajdziesz w nim wiele wysokiej jakości produktów odpowiadających Twoim osobistym potrzebom. Potrzebujesz nowej walizki lub innych akcesoriów przydatnych podczas podróży służbowej? Po prostu wybierz szukany produkt z bogatego asortymentu najlepszych marek dostępnych w naszym sklepie. Artykuły marki Rimowa, Samsonite, Apple, produkty z serii Lufthansa Special Editions – w naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz podczas codziennej pracy w biurze. Potrzebujesz więcej światła w pracy? A może przydałby Ci się w biurze nowy ekspres do kawy? W naszym sklepie możesz wymieniać punkty premiowe PartnerPlusBenefit na artykuły i akcesoria, które idealnie spełnią Twoje potrzeby.

Go to Benefit WorldShop

Zakupy PartnerPlusBenefit na całym świecie dzięki usłudze Airport Delivery

Twoja firma nie znajduje się w jednym z krajów, do których dostarczamy przesyłki? To żaden problem! Dzięki naszej usłudze Airport Delivery możesz w łatwy sposób odebrać wybrane produkty podczas podróży służbowej. Oferujemy dwie opcje w zależności od tego, czy lotnisko we Frankfurcie lub w Monachium jest Twoim docelowym miejscem podróży czy miejscem przesiadki.

Jesteś w podróży służbowej we Frankfurcie lub w Monachium? Możesz skorzystać z naszej usługi Shop Delivery. Przygotujemy Twoje zamówienie w najbliższym sklepie Lufthansa WorldShop. Możesz je odebrać w dogodnym dla siebie terminie.

Nie masz czasu odwiedzić sklep Lufthansa WorldShop, ponieważ spieszysz się na następny lot? To żaden kłopot. Dzięki usłudze Gate Delivery nasza obsługa przekaże Ci zamówienia bezpośrednio przy wyjściu do kolejnego lotu.

Korzystaj z możliwości robienia zakupów PartnerPlusBenefit na całym świecie!

Praktyczna usługa: pakowanie prezentów i kartki okolicznościowe

Czy chciałbyś, aby składanie zamówień było jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze? Pozwól, że się tym zajmiemy! Wystarczy, że skorzystasz z naszych praktycznych usług. Na przykład spraw przyjemność swoim cennym współpracownikom i partnerom dzięki naszej usłudze pakowania prezentów i wysyłania kartek okolicznościowych. Zapakujemy wybrane produkty na prezent i dodamy Twoją osobistą korespondencję. O nic nie musisz się martwić.

Wyślemy paczkę na wskazany przez Ciebie adres lub do jednego z naszych sklepów, gdzie będziesz ją mógł odebrać podczas następnej podróży służbowej. Jeśli wysyłasz kartki okolicznościowe z osobistą korespondencją, oprócz dostawy zamówienia na adres lub do jednego z naszych sklepów masz również możliwość skorzystania z usługi Gate Delivery. W ten sposób oszczędzasz czas i możesz odebrać swoją niespodziankę podczas przesiadki.

SWISS Shop PartnerPlusBenefit

Małe i średnie przedsiębiorstwa z siedzibą w Szwajcarii mogą dodatkowo skorzystać z oferty specjalnego sklepu PartnerPlusBenefit SWISS Shop z ekskluzywnym asortymentem produktów SWISS. Członkowie naszego bezpłatnego programu premiowego dla firm korzystają z wielu dodatków do cennych punktów premiowych PartnerPlusBenefit. Z niecierpliwością czekamy na Twoją wizytę!
W razie pytań dotyczących naszych sklepów PartnerPlusBenefit prosimy o kontakt z Centrum Informacji i Rezerwacji PartnerPlusBenefit.


Linie partnerskie

Partnerzy