***Ze względu na obecny kryzys związany z COVID-19, wygasanie punktów zostaje zawieszone do odwołania. O dacie wznowienia wygasania punktów poinformujemy Państwa z trzymiesięcznym wyprzedzeniem***.

******JESIENNA PROMOCJA: zbierz podwójne punkty za podróże z Polski od 1 października do 15 grudnia 2021 liniami Air Canada, Austrian Airlines, Brussels Airlines, Eurowings, Lufthansa, SWISS i United Airlines.*******ZAREJESTRUJ SIĘ W ZAKŁADCE: Promocje specjalne poniżej******

******50% zniżki na wszystkie bilety nagrodowe i upgrady!!!******Aby zarezerwować nagrodę ze zniżką skontaktuj się ze swoim Centrum Serwisowym PartnerPlusBenefit od 1 października do 15 grudnia 2021 r.******

Skorzystaj z możliwości obniżenia wydatków związanych z podróżą – z PartnerPlusBenefit, bezpłatnym programem premiowym Lufthansy dla firm. Zbieraj cenne punkty Benefit podczas podróży służbowych i korzystaj z ogromnego wyboru nagród, większego niż w jakimkolwiek innym programie premiowym dla firm.

W kilka minut odkryj jak łatwo Twoja firma może czerpać korzyści z podróży służbowych wszystkich pracowników. Rozpocznij naszą wirtualną wycieczkę tutaj.

PartnerPlusBenefit to globalna siatka połączeń. Prawie każda podróż z liniami Lufthansa Group – Austrian Airlines, Brussels Airlines, Eurowings, Lufthansa, SWISS – oraz wieloma liniami partnerskimi, przynosi liczne korzyści. Saldo punktów rośnie wraz z każda podróżą następującymi liniami partnerskimi.

Dołącz do programu

Zarejestruj się bezpłatnie i korzystaj już od pierwszej chwili
Już teraz zarejestruj swoją firmę w programie PartnerPlusBenefit – online lub telefonicznie. Z przyjemnością powitamy Cię jako uczestnika programu i będziemy wspierać podczas zbierania punktów.

Korzyści

Po prostu świetny:
mnóstwo korzyści
PartnerPlusBenefit oferuje więcej niż inne programy premiowe dla firm. Korzystaj z największej siatki połączeń oferowanej przez linie partnerskie, największego katalogu nagród oraz wielu innych korzyści.

Aktualne informacje i promocje

Aktualne informacje i promocje:
jak zbierać jeszcze więcej punktów

Aby żadne informacje dotyczące nowości PartnerPlusBenefit nie pozostały niezauważone i aby jeszcze szybciej zbierać punkty, można wykorzystać potencjał firmy i skorzystać ze specjalnych promocji klikając tutaj.