לופטהנזה – קישור מושלם לכל העולם

טוסו בכל זמן שתרצו, לאן שתרצו, כיצד שתרצו: לופטהנזה מפעילה מידי שבוע כ-5,000 טיסות לכ-200 יעדים בכל העולם וממשיכה להרחיב ולעדכן את לוח הטיסות על מנת להתאימו לצרכי הנוסעים.

לופטהנזה – נמלי תעופה מרכזיים

מעבר מושלם לשאר העולם: נמלי הבית של לופטהנזה בפרנקפורט ומינכן נמנים עם כמה מנמלי התעופה הגדולים, הדייקניים והיעילים ביותר באירופה. מרחקים קצרים למטוס, שירותים מעולים לנוסעים בטיסות מעבר וטרמינלים מודרניים עם שפע של חנויות וטרקליני המתנה מזמינים, כל אלה הופכים את חוויית הנסיעה לקלה ומהנה.

Rethinking air travel: השירותים הדיגיטליים של לופטהנזה


על מנת להפוך את נסיעתכם לקלה ומהנה ככל האפשר פיתחה לופטהנזה פתרונות יצירתיים שילוו את הנוסעים לכל אורך הדרך: אפליקציות עם מידע המתעדכן בזמן אמת ושירותים מקיפים אחרים אשר יבטיחו לכם חווית טיסה רכה ונעימה.

שירות המזוודות הדיגיטלי של לופטהנזה מאפשר לכם לעקוב אחרי מיקום המזוודה באפליקציה ולמצוא אותה שוב בקלות במקרה של עיכוב. מגזינים אלקטרוניים להורדה חינם מבטיחים חומר קריאה שאינו תופס מקום על הטיסה. FlyNet®, שירות האינטרנט של לופטהנזה, המספק פס רחב בתשלום, מאפשר לכם ליהנות מאפשרויות תקשורת בלתי מוגבלות בטיסות ארוכות טווח.

אנו מאחלים לכם טיסה נעימה במיוחד!

טיסות לופטהנזה מזמנות לכם הנאה ונוחות במחלקות הנוסעים המתקדמות בעולם – כל 106 מטוסי הצי של לופטהנזה בטיסות ארוכות הטווח מצוידים בתאי הנוסעים החדישים ביותר ובמושבים הנוחים ביותר, הן במחלקת עסקים והן במחלקת תיירים. במחלקת עסקים תזכו לחוויה אמיתית עם שירות המסעדה של לופטהנזה. המושב המתכוונן לזווית של 180 מעלות, עד לכדי מיטה שטוחה לחלוטין, יאפשר לכם מנוחה מלאה. ואילו בטיסות הפנים-יבשתיות בגרמניה ובאירופה, יישמר עבורכם המושב הסמוך במחלקת העסקים פנוי, כך שתוכלו לעבוד או להירגע בנוחות רבה.


מידע נוסף ניתן למצוא באתר האינטרנט שלנו באתר www.lufthansa.com.

Airline Partners

שותפים