החנות של PartnerPlusBenefit - החנות המקוונת הבלעדית שלכם

האם אתם בין החברים שכבר נהנים מהמבצעים המעולים של PartnerPlusBenefit WorldShop? עדיין לא? כדאי לכם להתקשר בהקדם, שכן החברות במועדון מעניקה לכם יתרון עצום - כחברים במועדון PPB תוכלו להמיר את הנקודות שאספתם להטבות PartnerPlusBenefit ייחודיות בחנות המקוונת שלנו.

בחנות תוכלו למצוא מגוון מוצרים איכותיים שיענו על הדרישות האישיות שלכם. האם אתם זקוקים למזוודה או לתיק חדשים או לאביזרי נסיעות כלשהם לצורך הנסיעות העסקיות שלכם? פשוט בחרו מתוך מגוון המותגים המובילים הרחב שלנו. החל מ-Rimowa דרך Samsonite ו-Apple ועד ל-Lufthansa Special Editions, כאן תוכלו למצוא את כל מה שאתם זקוקים לו לעבודתכם היומיומית. אולי למשל חסר לכם קצת יותר אור בעבודה? או שלא היה מזיק אם הייתה לכם במשרד מכונת קפה חדשה? המירו את ה-BenefitPoints שלכם בחנות שלנו כדי לקבל את הפריטים והאביזרים האידיאליים עבורכם.

עברו ל-Benefit WorldShop

קניות בינלאומיות באמת ב-PartnerPlusBenefit הודות לשירות Airport Delivery

החברה שלכם לא ממוקמת באחת מהמדינות שאנו מבצעים אליהם משלוחים? אין כל בעיה! בעזרת שירות Airport Delivery שלנו יהיה לכם קל לאסוף את המוצר שבחרתם באחת מהנסיעות העסקיות שלכם. אנו מציעים לכם שתי אפשרויות, תלוי אם נמל התעופה של פרנקפורט או של מינכן הם היעד שלכם או שאתם רק עוברים דרכם.

האם הגעתם לפרנקפורט או למינכן בענייני עסקים? אם כן, תוכלו להשתמש בשירות Shop Delivery שלנו. אנו נשמור על הפריט שהזמנתם ב-WorldShop הקרוב של לופטהנזה ואתם תוכלו לאסוף אותו בזמנכם החופשי.

אתם חייבים לתפוס טיסת המשך ואין לכם זמן לקפוץ לחנות WorldShop של לופטהנזה? אל דאגה. כחלק משירות Gate Delivery שלנו, אחד מעובדינו ימסור לכם את הפריטים שהזמנתם בשער היציאה לטיסתכם.

אל תחמיצו את החופש שמעניקה לכם הקנייה ב-PartnerPlusBenefit!

שירות שימושי לעטיפת מתנות ולכרטיסי ברכה

הייתם מעוניינים להפוך את ההזמנות לקלות ולנוחות אף עוד יותר? תנו לנו לעשות גם את זה עבורכם! פשוט נצלו את אחד השירותים המועילים שלנו. למשל, מדוע שלא תראו לעמיתיכם ולשותפיכם שאכפת לכם בעזרת השירות לעטיפת המתנות ולכרטיסי הברכה שלנו? אנו נעטוף עבורכם מוצרים נבחרים ונוסיף להם הודעה אישית מכם. תנו לנו לטפל בכל זה עבורכם.

אנו נשלח את החבילה לכתובת שתמסרו לנו או לאחת החנויות שלנו, ושם תוכלו לאסוף אותה בנסיעתכם העסקית הבאה. אם כרטיסי הברכה שלכם נושאים הודעה אישית מכם, הרי שבנוסף למשלוח החבילה לכתובת שמסרתם או לאחת מהחנויות שלנו, יש לכם גם אפשרות להשתמש בשירות Gate Delivery שלנו. שירות זה יחסוך לכם זמן ויאפשר לכם פשוט לאסוף את ההפתעה האישית שלכם בזמן שאתם מחליפים טיסות.

חנות PartnerPlusBenefit של חברת SWISS

מעבר לכך, עבור עסקים קטנים ובינוניים השוכנים בשווייץ, אנו מציעים חנות PartnerPlusBenefit SWISS מיוחדת עם מגוון מוצרים בלעדיים של SWISS. חברי תוכנית הבונוסים התאגידית החינמית שלנו יכולים ליהנות ממבחר יתרונות נוספים כשמדובר ב-BenefitPoints רבי הערך שלהם. אנו מחכים לראותכם!

אם יש לכם שאלות כלשהן בנוגע לחנויות PartnerPlusBenefit שלנו, אל תהססו לפנות למרכז השירות של PartnerPlusBenefit.

Airline Partners

שותפים