*****עקב המצב הנוכחי, הנקודות המופיעות בחשבונך ישארו תקפות ולא יפוגו עד להודעה חדשה.
אנו נודיע לך 3 חודשים לפני מועד פקיעת תוקפן העדכני.
****


הפיקו את מרב התועלת מההזדמנות לחתוך בהוצאות הנסיעה עם PartnerPlusBenefit, תוכנית ההטבות החינמית של לופטהנזה לעסקים בינוניים. צברו BenefitPoints בטיסות העסקים שלכותוכלו ליהנות ממבחר רחב יותר של מתנות והטבות בהשוואה לכל תוכנית הטבות ארגונית אחרת.

גלו באיזו קלות יכולה החברה שלכם להרוויח מנסיעות העסקים של עובדי החברה. התחילו את הסיור הווירטואלי כאן.

תוכנית PartnerPlusBenefit מביאה לכם רשת נתיבים גלובלית. כמעט כל טיסה בחברות התעופה של קבוצת לופטהנזה – אוסטריאן איירליינס, בריסל איירליינס, יורווינגס, לופטהנזה ו-SWISS וכן בחברות שותפות רבות אחרות, תזכה אתכם במתנות והטבות. יתרת הנקודות שלכם תגדל בכל טיסה ב חברות התעופה השותפות הבאות.

הצטרפו לתוכנית

הירשמו חינם לקבלת הטבות מידיות
רשמו כעת את החברה שלכם ב-PartnerPlusBenefit – ניתן להירשם בקלות באינטרנט או בטלפון. נשמח לצרך אתכם לתוכנית ולסייע לכם בצבירת הנקודות.

אתם מוזמנים ליהנות מההטבות

פשוט מצוין:
ההטבות שלכם

תכנית PartnerPlusBenefit מציעה יותר מכל תוכנית הטבות ארגונית אחרת. עם PartnerPlusBenefit תוכלו ליהנות מיותר חברות תעופה שותפות, מהמבחר הרחב ביותר של מתנות ומשפע של הטבות.

חדשות ומבצעים

חדשות ומבצעים:
צברו יותר נקודות
על מנת לוודא שאינכם מחמיצים את חדשות PartnerPlusBenefit ושאתם משיכים לצבור נקודות אפילו מהר יותר, תוכלו לממש את הפוטנציאל ולהפיק את מלוא התועלת מהמבצעים המיוחדים העומדים לרשותכם.