Eurowings

Eurowings ile dünyanın her yerine uçun
Eurowings, Avrupa'da ve tüm dünyada ilgi çekici destinasyonlara ulaşan, yüksek kaliteli uçuş olanakları sunmaktadır. Örneğin Almanya'da Düsseldorf, Dortmund, Hannover, Köln/Bonn, Hamburg, Berlin, Stuttgart ya da Münih’ten uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Ancak kapsamımız bununla da sınırlı değil: Eurowings, Almanya'nın dışından da Avrupa'nın gözde destinasyonlarına non-stop uçuşlar gerçekleştiriyor – ayrıca diğer konumların yanı sıra Viyana, Salzburg ve Mayorka’dan.


Eurowings ile size diğer Avrupa hava yolu şirketlerine kıyasla cazip bir fiyat-performans oranı sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu sizin için daha birçok destinasyona daha iyi uçuş bağlantıları yapmak anlamına gelir, hem de tamamı Lufthansa Group'un bilinen yüksek kalitesiyle.
Çeşitli tarife ve rezerve edilebilir ekstraları ile Eurowings, tüm ihtiyaçlar için uygun hizmet paketleri sunmaktadır. Böylece her yolcu uçuşunu bireysel olarak düzenleyebilir.


Eurowings ve ortak çalıştığı havayollarının filoları temel olarak kısa ve orta mesafeli uçuşlar için Airbus A320 ve Airbus A319, uzun mesafeli uçuşlar için ise Airbus A330 ve Airbus A340 uçaklarından oluşmaktadır.

Partner Havayolları

Benefit Partnerleri