Lufthansa – Dünyanın her yerine uygun bağlantı olanağı

İstenilen tarihte, istenilen noktaya, istenilen şekilde uçabilme olanağı: Lufthansa dünya genelinde 200 dolayında varış noktasına her hafta yaklaşık 5.000 uçuş düzenliyor. Kapsamlı uçuş ağı sürekli genişletilmekle kalmayıp, aynı zamanda yolcuların gereksinimleri doğrultusunda sürekli yenileniyor.

Lufthansa – Güçlü aktarma merkezleri

Dünya genelinde eşsiz bağlantı olanakları: Frankfurt ve Münih aktarma merkezleri Avrupa’nın en güçlü ve dakik hub’ları arasında yer alıyor. Aktarmalı seyahat edecek olan yolcular için kısa yürüme mesafeleri ve kusursuz hizmet sunumunun yanısıra, cazip özel yolcu salonları ve mağazalar bu havalimanınlarında uçak değiştirecek olan yolcuların mümkün olduğu kadar rahat ve eğlenceli zaman geçirmesini sağlıyor.

Uçak yolculuğundan bir adım öteye: Lufthansa dijital hizmetleri

Lufthansa uçuşlarını mümkün olduğu kadar sorunsuz ve konforlu hale getirebilmek için, yolculara seyahat süresince eşlik edecek yenilikçi çözümler geliştirilmiş bulunuyor: „Lufthansa App“ sürekli güncellenen bilgiler ve kapsamlı hizmetleriyle yolcuların huzurlu bir seyahat deneyimi yaşamalarını sağlıyor.

Dijital bagaj hizmeti sayesinde Lufthansa uygulaması üzerinden bavullarınızın durumunu izleyebilir ve gecikmiş olsanız dahi bagajınızı kolaylıkla bulabilirsiniz. Ücretsiz indirebileceğiniz e-dergi ve e-gazete seçenekleri sayesinde -yanınızda taşımanıza gerek kalmadan- seyahat süresince her zaman çeşitli dergi ve gazeteleri okuma olanağı bulabilirsiniz. Kıtalararası uçuşlarınızda ücretli Internet erişim hizmeti FlyNet® ile uçakta sınırsız iletişim olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Lufthansa seyahatinizi farklı kılıyor


Lufthansa uçuşlarında en modern seyahat sınıflarının konforunu yaşayın – Lufthansa filosundaki 106 uzun menzilli uçağın tamamında Business ve Economy Class kabinleri yenilenmiş ve yeni koltuklarla donatılmış bulunuyor. Business Class uçuşlarınızda Lufthansa Restoran hizmeti ile şımartılacaksınız. Ayrıca yolcular kademesiz olarak ayarlanabilen ve tamamen yatay konuma getirilebilen koltuklarla varış noktalarına çok daha konforlu bir şekilde ulaşıyorlar. Almanya ve Avrupa dahilindeki tüm uçuşlarda Business Class kabinde yolcu yanındaki koltuklar boş bırakılarak, uçakta çalışmak veya dinlenmek için ideal koşullar sunuluyor.

Daha ayrıntılı bilgiye www.lufthansa.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Partner Havayolları

Benefit Partnerleri