Avusturya Havayolları

Austrian Airlines Group, Avusturya'nın ulusal alanda lider hava yolu şirketi. Avrupa'nın en büyük hava yolu şirketi grubu olan Lufthansa Group'a bağlı olan şirket, Avrupa hava yolu taşımacılığının da önde gelen markalarından biri olarak size her zaman en iyi hizmeti vermek için çalışıyor. Her gün, Viyana’daki merkezden Doğu ve Batı’yı birbirine bağlıyor. “Uçmanın çekici yolu” ilkesiyle hareket ederek, müşterileri bir sonraki yolculuğunu dört gözle beklesin diye elinden gelen her şeyi yapıyor.

Dünyanın her yerinde toplantılara hızla ve yorulmadan ulaşın Austrian Airlines, Avusturya'nın en büyük ulusal hava yolu şirketi ve 130 varış noktasından oluşan küresel bir uçuş ağına sahip. Bu ağ, özellikle 40 varış noktasının yer aldığı Orta ve Doğu Avrupa'da daha yoğun. Viyana'daki merkezde bulunan havalimanı, kısa ve hızlı transit rotaları alanında uzmanlaşmış bir tesis. Yolcuların asla 500 metreden uzun mesafe yürümek zorunda kalmadığı bu havalimanında bağlantılı uçuşlar, terminal değiştirmeye gerek kalmadan hızlı ve rahat bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Austrian Airlines, Avrupa'nın en büyük hava yolu şirketi grubu olan Lufthansa Group'un bir parçası ve aynı zamanda bir Star Alliance üyesi.      

Doğu ile Batı Arasındaki Bağlantı Austrian Airlines 20 ülkede 130 varış noktasıyla hizmet veriyor. Bunların arasında Orta ve Doğu Avrupa'daki varış noktalarının sayısı diğer tüm Batı Avrupa hava yolu şirketlerininkinden daha fazla. Haftada 500 civarında uçuş gerçekleştiren şirket, toplantılarınızı başarılı bir şekilde programlamanız için size ihtiyacınız olan esnekliği ve özgürlüğü sunuyor. 

Evinizdeymiş gibi rahatça uyuyun Neredeyse iki metre uzunluğa sahip, geniş mi geniş bir alan sunan ve tamamen yatay duruma getirilebilen yeni Business Class koltuklar, gerçekten çok etkileyici. Yenilikçi hava yastığı sistemi, oturma konforunu tam olarak kendi ihtiyaçlarınıza göre ayarlamanıza olanak sağlıyor. Kişisel ayarlarınız yolculuk boyunca korunuyor, size de uçuş esnasında evdeymiş gibi rahatlamak kalıyor. Oturma pozisyonunuzu değiştirmek için de tek bir tuş yetiyor. İster Dik modu seçin, ister Rahat, isterseniz Uyku. Yine sadece bir diğer tuşla, koltuğunuzdaki masaj özelliğini başlatabiliyorsunuz. Ayrıca, yenilikçi hava yastığı sistemiyle artık oturma konforunuzu kişiye özel olarak ayarlamanız mümkün. Kısaca tüm bunlar, gideceğiniz yere rahatlamış bir şekilde ulaşabileceğiniz, güne dinlenmiş ve her şeye hazır bir şekilde başlayabileceğiniz anlamına geliyor!

Partner Havayolları

Benefit Partnerleri