Brussels Havayolu

Bir bakışta Brussels Airlines

Lufthansa Grubunun bir üyesi olan Brussels Airlines, Brüksel’e ve Brüksel’den en geniş uçuş seçeneklerini sunan bir Belçikalı havayolu şirketidir. Şirket 3.500’den fazla çalışana sahiptir ve şirketin, Brüksel Havalimanı’nı 80'den fazla Avrupa varış noktasına, 20'den fazla Afrika varış noktasına ve Kuzey Amerika'daki 3 varış noktasına (ABD'de New York JFK ve Washington D.C. ve Kanada'da Toronto) bağlayan, günde 300 uçuş gerçekleştiren 50'den fazla uçağı vardır.

Brüksel Havalimanı’nda Brussels Airlines

Brüksel, Avrupa'nın merkezinde stratejik bir konuma sahiptir ve Brüksel Havaalanı’ndan Brussels Airlines ve anlaşmalı havayollarının geniş ağıyla birçok Avrupa şehrine sorunsuz bağlantılara sahip olması onu ideal bir merkez haline getirmektedir.
Havalimanına araba ve toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşılabilir. Ayrıca Brüksel şehir merkezi trenle sadece 15 dakika uzaklıktadır.
Havalimanı terminal binasında kapılar arasındaki mesafeler kısadır ve bir uçuştan diğerine transfer oldukça kolaydır. Ayrıca belirgin tabelalar, asansörler, yürüyen bantlar ve geniş kapılar havalimanında hareket etmeyi ve kapılara zamanında ulaşmayı kolaylaştırır.
Brussels Airlines, Brüksel Havalimanı'nda üç farklı lounge’a sahiptir. Schengen alanı içinde olan uçuşlar için A Terminali’nde bulunan “The Loft”, 1.250m2’den fazla büyüklüğe sahip son derece gelişmiş bir lounge’dır. Diğer iki lounge ise Afrika varış noktalı uçuşların biniş kapılarına yakın olarak T Terminali’nde bulunan “The Sunrise Lounge” ve İngiltere, Kuzey Amerika, Rusya ve İsrail gibi Schengen harici varış noktalı uçuşlar için B Terminali’nde bulunan “The Suite”dir.

Bir butik otelde uçma deneyimi

Brussels Airlines ile seyahat, varış noktası kadar önemlidir. Yeni kıtalararası uçuş kabini, her kıtalararası uçuşu unutulmaz bir seyahat deneyimi haline getirmek için tasarlanmıştır.
Ayrı Business Class bölmesi, yolcularda konforlu ve ayrıcalıklı bir kozmopolit butik otel hissi uyandırır. Yürüyerek ulaşılabilen bir bar, diğer konuklarla tanışıp bir bira eşliğinde bacaklarınızı esnetebileceğiniz gerçek bir ‘Belçika Kafesi’ deneyimi sunar. Geniş bir yaşam alanına sahip konforlu tek veya çift koltuk, bireysel ambiyans aydınlatması ve vücut şekline uyum sağlayan iki metrelik düz yatağı ile mekânı kişiselleştirmeye imkân vererek adeta bir kozaya dönüştürür.
Yeni ve ayrılmış Premium Economy Class, misafirlerin sonuna kadar gevşemelerini sağlar. Kişi kendini rahat hissettiğinde zamanın daha hızlı geçmesi nedeniyle bu bölümde seyahat ederken uzun seyahatler çok daha kısa sürer. Daha fazla özel alana, son derece konforlu bir yastığa, komşu koltuklar arasında genişletilmiş bir kol dayamasına, ekstra bacak boşluğuna, daha büyük bir başlığa, geniş oturma alanına ve cömert bir koltuk yatmasına sahip gerçek premium koltuk, dinlendirici bir uyku sağlar.
Yeni Economy Class, hiç olmadığı kadar rahattır. Cömert bir koltuk yatma payı, yeni ergonomik koltuk başlığı ve ayarlanabilir boyun desteği sayesinde konuklar mükemmel bir şekilde dinlenebilir. Neşeli renkleri ve ferah tasarımıyla yeni Economy Class, derin bir rahatlama hissi verir.
Ana olarak Airbus A319/A320 uçakları ile işletilen Avrupa rotalarında Brussels Airlines, dört farklı ürün arasında seçim yapma imkânı sunar: Bizz&Class, Flex&Fast, Light&Relax ve Check&Go. Bu dört seyahat ürünü, misafirlerin seyahatleri için ideal seçeneği seçmelerini sağlar.

Business class seyahat seçeneği olan Bizz&Class, ilave kabin bagajı hakkı, business lounge erişimi ve sınırsız atıştırmalık seçeneği ile tam esneklik ve üstün bir konfor sunar. Flex&Fast, havalimanında öncelik ve konfor sunan, profesyonellere yönelik mükemmel bir seyahat sınıfı seçimidir. Light&Relax, rezervasyon sırasında ücretsiz koltuk seçimi veya daha erken bir uçuşa yapılabilecek ücretsiz değişiklikler gibi ayrıcalıklar sayesinde ilave konfor ve esneklik sunar. Check&Go, 12kg’lık el bagajı hakkı ve uçuştan 24 saat önce ücretsiz koltuk rezervasyonu hakkı ile Avrupa'da harika bir ücret karşılığında seyahat etmek isteyenler için tasarlanmış bir seyahat sınıfı seçeneğidir.

Brussels Airlines hakkında daha ayrıntılı bilgiye
brusselairlines.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Partner Havayolları

Benefit Partnerleri