PartnerPlusBenefit Store - özel çevrim içi mağazanız

PartnerPlusBenefit WorldShop tarafından sunulan mükemmel fırsatlardan yararlanan şanslı üyelerden misiniz? Hayır? O halde, üye olarak sayısız avantajdan yararlanmak için siz de hemen katılın - PPB üyesi olarak topladığınız puanları çevrim içi mağazamızdaki özel PartnerPlusBenefit ödülleri için harcayabilirsiniz.

Mağazamızda kişisel ihtiyaçlarınıza uygun çok kaliteli ürünleri bulabilirsiniz. İş amaçlı seyahatleriniz için yeni bir valize veya özel seyahat aksesuarlarına mı ihtiyacınız var? Hemen en iyi markalardan seçiminizi yapın. Rimowa’dan Samsonite’a, Apple’dan Lufthansa Özel Ürünlerine kadar günlük ofis ihtiyaçlarınız için her şeyi bulabilirsiniz. Çalışırken biraz daha ışık mı istiyorsunuz? Ya da ofisinizde yeni bir kahve makinesine mi ihtiyaç var? BenefitPoints puanlarınızı mağazamızda kullanın ve kendiniz için ideal ürünleri ve aksesuarları alın.

Benefit WorldShop’a Git

Havaalanı Teslimatı sayesinde dünyanın her yerinde
PartnerPlusBenefit alışverişi


Şirketiniz teslimat yaptığımız ülkelerin birinde değil mi? Hiç sorun değil! Havaalanı Teslimatı Hizmetimiz ile seçtiğiniz ürünü iş gezilerinizden birinde kolayca teslim alabilirsiniz. Frankfurt veya Münih havaalanına inmenize veya buradan aktarma yapmanıza bağlı olarak size iki seçenek sunuyoruz.

İş için Frankfurt veya Münih’te misiniz? O halde, Mağazada Teslim hizmetimizi kullanabilirsiniz. Siparişinizi uygun bir zamanda almanız için size en yakın Lufthansa WorldShop’ta bekleteceğiz.

Aktarmalı uçuşa yetişmeniz gerektiği için Lufthansa WorldShop’a uğrama şansınız yok mu? Rahat olun. Kapıda Teslim hizmeti ile personelimiz uçağınızın kalkacağı çıkış kapısına gelerek siparişlerinizi bizzat teslim edecektir.

Dünya çapında PartnerPlusBenefit alışverişinin keyfini yaşayın!

Pratik hediye ve kutlama kartı hizmeti

Siparişlerinizi daha da kolay ve pratik hale getirmek ister misiniz? Bu konuda size yardımcı olabiliriz! Faydalı hizmetlerimizi seçin, gerisini bize bırakın. Örneğin, hediye paketleme ve kutlama kartı hizmetimiz ile meslektaşlarınız ve ortaklarınıza verdiğiniz değeri göstermeye ne dersiniz? Seçtiğiniz ürünleri sizin için hediye paketi yaparak kişisel mesajınızı ekleyebiliriz. Bunların hepsini sizin için biz halledebiliriz.

Paketinizi bize verdiğiniz adrese veya bir sonraki iş gezinizde teslim almanız için mağazalarımızdan birine göndereceğiz. Kendi kişisel mesajınızı içeren kutlama kartları gönderiyorsanız, siparişinizi bir adrese veya mağazalarımızdan birine teslim etmenin yanı sıra Kapıda Teslim hizmetimizi kullanma seçeneğiniz de vardır. Böylece, kişisel sürprizinizi seyahat sırasında teslim alarak zaman kazanabilirsiniz.

SWISS Shop PartnerPlusBenefit

Dahası, İsviçre’de faaliyet gösteren küçük ve orta ölçekli işletmeler için seçkin İsviçre ürünlerinin bulunduğu özel PartnerPlusBenefit SWISS Shop adlı mağazamızı sunuyoruz. Ücretsiz kurumsal bonus programının üyeleri değerli BenefitPoints puanları ile çeşitli ekstra hizmetlerden yararlanabilir. Sizleri aramızda görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz!

PartnerPlusBenefit mağazalarımızla ilgili sorularınız varsa, lütfen PartnerPlusBenefit Hizmet Merkezi ile iletişime geçin.

Partner Havayolları

Benefit Partnerleri