Dane firmy i nota prawna

Deutsche Lufthansa Aktiengesellschaft
Siedziba Lufthansa, D-60546 Frankfurt nad Menem
Tel. 069/69 60 Faks: 069/ 6 96 30 02
e-mail: można skontaktować się z nami korzystając z sekcji FAQ
Strona internetowa: www.lufthansa.com
Spółka zarejestrowana w:
Amtsgericht Köln HRB 2168
Numer identyfikacji podatkowej:
DE 122 652 565
Zarząd:
Carsten Spohr (Chairman)
Christina Foerster
Harry Hohmeister
Dr. Detlef Kayser
Dr. Michael Niggemann
Remco Steenbergen

Przewodniczący Rady Nadzorczej:
Dr. Karl-Ludwig Kley
Siedziba firmy:
Deutsche Lufthansa Aktiengesellschaft, Venloer Straße 151-153,
50672 Köln,
Niemcy
Nota prawna

Linie lotnicze Lufthansa systematycznie weryfikują i aktualizują informacje zawarte na stronie internetowej. Pomimo zachowania najwyższej staranności, niektóre informacje mogą ulec zmianie. Linie lotnicze Lufthansa nie ponoszą odpowiedzialności i nie gwarantują, że informacje te są zawsze aktualne, prawidłowe lub kompletne.

Powyższe dotyczy również wszystkich pozostałych stron internetowych, do których łącza znajdują się na stronie linii lotniczych Lufthansa. Linie lotnicze Lufthansa nie odpowiadają za treść stron internetowych do których łącza znajdują się na stronie internetowej linii lotniczych Lufthansa. Niektóre informacje i oferty przedstawiane są przez naszych partnerów niezależnie. Należy pamiętać, że dane usługi i oferty podlegają warunkom naszych partnerów oraz że umieszczenie łączy do ich stron nie oznacza, że linie lotnicze Lufthansa polecają lub gwarantują ich treść. Linie lotnicze Lufthansa nie ponoszą odpowiedzialności za treść tych stron. Dostawcy tych usług nie są przedstawicielami linii lotniczych Lufthansa.

Ponadto, linie lotnicze Lufthansa zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian lub poprawek do przedstawionych informacji.

Treść i struktura strony internetowej linii lotniczych Lufthansa są chronione prawem autorskim. Jakiekolwiek przetwarzanie informacji lub danych, w szczególności wykorzystywanie tekstów, części tekstów lub obrazów możliwe jest wyłącznie po uzyskaniu uprzedniej pisemnej zgody linii lotniczych Lufthansa.
Linie partnerskie

Partnerzy