Lufthansa

W każdym tygodniu Lufthansa oferuje 5 000 rejsów do 200 miejsc na całym świcie. Lotniska tranzytowe we Frankfurcie i Monachium zapewniają połączenie z całym światem.

Air Canada

Air Canada oferuje bezpośrednie połączenia do 64 miejsc w Kanadzie, 54 w Stanach Zjednoczonych oraz 90 na świecie. Lotniska tranzytowe: Toronto, Montreal, Vancouver i Calgary.

Air China

Siatka połączeń Air China obejmuje 377 tras. Linia obsługuje 173 miejsc w 39 krajach oraz 108 w samych Chinach.

Air Dolomiti

Air Dolomiti, włoska linia lotnicza Lufthansa Group, obsługuje ponad 700 lotów tygodniowo między 15 najważniejszymi włoskimi lotniskami, a węzłami komunikacyjnymi w Monachium i Frankfurcie.

All Nippon Airways

Największa linia lotnicza Japonii obsługuje połączenia do 88 miast na całym świecie, w tym do Dusseldorfu, Monachium, Frankfurtu, Paryża i Londynu. Lotniska tranzytowe: Tokyo-Haneda, Tokyo-Narita.

Austrian Airlines

Największa linia lotnicza Austrii oferuje globalną siatkę połączeń do około 130 miast. Jej trasy obejmują głównie wschodnią i centralną Europę. Lotnisko tranzytowe znajduje się w Wiedniu.

Brussels Airlines

Wiodąca belgijska linia lotnicza zapewnia połączenia do ponad 80 miast w Europie, ponad 20 miast w Afryce oraz 3 miast w Ameryce Północnej.

Eurowings

Eurowings obsługuje połączenia do ponad 130 miejsc w Europie i na całym świecie. Poza Niemcami linia oferuje również bezpośrednie przeloty do najbardziej popularnych miejsc w Europie.

Swiss International Air Lines

Rozpoczynając podróż z Zurychu lub Genewy, SWISS oferuje połączenia do ponad 100 miejsc w 46 krajach na całym świecie. Co roku ponad 16 milionów pasażerów podróżuje na pokładzie 95 samolotów.

United Airlines

United oferuje największą siatkę połączeń na świecie do ponad 362 miast. Lotniska tranzytowe: Chicago, Denver, Houston, Los Angeles, Nowy Jork/Newark, San Francisco oraz Waszyngton.

Linie partnerskie

Partnerzy