Bilety-nagrody

Zamień punkty Benefit na bezpłatne przeloty do wybranych miejsc. Linie lotnicze należące do Lufthansa Group oraz wiele linii partnerskich oferują globalną siatkę połączeń. Wybierz klasę rezerwacyjną - od Klasy Pierwszej, przez Klasę Biznes, po Klasę Ekonomiczną.

Upgrade

Zamień punkty na upgrade i podróżuj wyższą klasą. Rozkoszuj się kolejną podróżą, a przylatując na miejsce będziesz wypoczęty. Wybierz podróż w wielokrotnie nagradzanej, komfortowej Klasie Pierwszej lub w oferującej wyjątkowy serwis Klasie Biznes lub w Klasie Ekonomicznej Premium, gdzie oferowana jest jest większa, indywidualna przestrzeń.

Dodatkowy bagaż

Podróżujesz Lufthansą lub Austrian Airlines i chciałbyś zabrać więcej bagażu? Możesz wymienić punkty Benefit na dodatkowy bagaż. Przykładowo możesz zabrać dodatkową sztukę bagażu lub zwiększyć limit bezpłatnego bagażu do 32 kg.

Wcześniejsza rezerwacja miejsca

Na wszystkich rejsach Klasą Ekonomiczną Lufthansy istnieje możliwość zapłaty za rezerwację miejsca punktami Benefit. Wybierz miejsce z większą przestrzenią na nogi lub zarezerwuj ulubione miejsce przy oknie lub przy przejściu.

Voucher FlyNet®

Wymień punkty Benefit na voucher FlyNet®, a będziesz mógł wygodnie korzystać z internetu na pokładzie podczas rejsu międzykontynentalnego. Ciesz się możliwościami nielimitowanej komunikacji - sprawdź maile, wejdź do sieci VPN firmy lub po prostu surfuj po internecie.

Voucher do saloniku

Zapewnij sobie odrobinę komfortu, spokoju i przestrzeni przed i po podróży. Benefit Lounge Pass zapewnia ekskluzywny dostęp do saloników Lufthansa Senator Lounge, Business Lounge, Welcome Lounge lub United Club Lounge. Wymień punkty Benefit i rozkoszuj się podróżą.

Nagrody za sklepu 'WorldShop'

Samsung, Apple, Nespresso czy RIMOWA – w sklepie "WorldShop" można znaleźć marki znane na całym świecie oraz najwyższej jakości praktyczne nagrody rzeczowe przydatne w pracy lub podczas podróży służbowej. Pozwól się zainspirować i zapłać punktami.

Zrównoważone Paliwo Lotnicze

#MakeChangeFly - już teraz wymień punkty Benefit na Zrównoważone Paliwo Lotnicze i zmniejsz swój ślad węglowy.

Linie partnerskie

Partnerzy