Co nowego w programie premiowym

Nowe kierunki Air Dolomiti

Odkryj wiele nowych kierunków Air Dolomiti z Niemiec zimą 2022/2023, w tym Wrocław i Katowice.
Wszystkie informacje i aktualny rozkład lotów znajdziesz tutaj.


#MakeChangeFly - już teraz wymień punkty Benefit na Zrównoważone Paliwo Lotnicze i zmniejsz swój ślad węglowy

Już teraz możesz zmniejszyć emisje CO2 podczas podróży lotniczych Twojej firmy, zamieniając swoje punkty Benefit na Zrównoważone Paliwo Lotnicze (SAF).
• Za swoje zaangażowanie otrzymasz cyfrowy certyfikat potwierdzony przez Lufthansa Group do kwoty 156 000 punktów Benefit.
• Przy wymianie powyżej 156 000 punktów Benefit na SAF certyfikat potwierdzający wkład Twojej firmy wystawiany jest bezpośrednio przez Compensaid, zgodnie z Zakresem 3 Protokołu dotyczącego emisji gazów cieplarnianych (Scope 3 Green Gas Protocol) przez zewnętrznego audytora i może być oficjalnie wykorzystany przez Twoją firmę do zrównoważenia śladu ekologicznego.
Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.partnerplusbenefit.com.


Specjalne promocje związane z przystąpieniem do programu!

  • Zarejestruj się teraz, a otrzymasz 1000 dodatkowych punktów Benefit na powitanie!
  • Zarejestruj się teraz, a wszystkie loty zrealizowane w ciągu ostatnich trzech miesięcy zostaną wstecznie zaliczone na koncie. Po zakończeniu procesu rejestracji wystarczy tylko wprowadzić numery wykorzystanych biletów, a punkty Benefit zostaną automatycznie naliczone na Państwa konto.


W celu dokonania nowej rejestracji i wprowadzenia wszystkich danych, prosimy kliknąć odpowiednią zakładkę w menu na górze tej strony

Teraz jeszcze łatwiej wyszukuj i rezerwuj przeloty oraz zbieraj punkty PartnerPlusBenefit.

Planowanie podróży jest teraz jeszcze łatwiejsze. Gdy zarezerwujesz przelot na www.partnerplusbenefit.pl, bilet zostanie automatycznie zarejestrowany na koncie w programie.
Wystarczy zalogować się do konta i skorzystać z wyszukiwarki przelotów podając miejsce wylotu, przylotu oraz termin podróży. Zakupiony bilet zostanie automatycznie zarejestrowany na koncie w PartnerPlusBenefit - planowanie podróży i zbieranie punktów jeszcze nigdy nie było tak łatwe.


Dzięki nowym promocjom uzyskanie nagród z PartnerPlusBenefit jest jeszcze szybsze niż zwykle.


Lufthansa Group for Business - bądź na bieżąco tutaj

Dzięki Lufthansa Group for Business będziesz na bieżąco z aktualnymi informacjami i promocjami, z których może skorzystać Twoja firma. Dowiedz się, które rejsy zapewnią zgromadzenie większej ilości punktów, gdzie prowadzą nowe trasy oraz gdzie otwarto nowe saloniki.

Przejdź do Lufthansa Group for Business
Linie partnerskie

Partnerzy