Co nowego w programie premiowym

Nowa nagroda - Kody Rabatowe Benefit

Od teraz możesz zamienić zgromadzone punkty Benefit na konkretną kwotę w postaci kodu rabatowego. Za pomocą kodów rabatowych Benefit ustalasz wysokość zniżki na kolejną podróż służbową. Na stronach przewoźnikow Lufthansa Group (www.lufthansa.com, www.austrian.com, www.brusselsairlines.com oraz www.swiss.com*) można łatwo zarezerwować przelot i na końcu wpisać kod rabatowy. Kody rabatowe dostępne są w 4 kategoriach. Szczegółowe informacje, jak również regulamin korzystania z nowych kodów rabatowych Benefit reward, można znaleźć na stronie www.partnerplusbenefit.com..
* dostępne od października 2021


Nowa Nagroda: Ochrona Klimatu dzięki Twoim Punktom Benefit

Ochrona klimatu jest dla nas wszystkich istotna. Dzięki PartnerPlusBenefit możesz teraz zrównoważyć emisję CO2 podczas swoich przelotów i sprawić, że Twoja firma będzie wspierać klimat. Wykorzystaj swoje punkty BenefitPoints i zadbaj o bardziej zrównoważony rozwój podczas swoich podróży z naszym partnerem Compensaid. Otrzymasz od nas oficjalny certyfikat Compensaid oraz plakietkę "Climate Supporter", którą będziesz mógł się dzielić w swoich sieciach społecznościowych, motywując innych do wzięcia udziału w programie.

- Wyślij prośbę na adres partnerplusbenefit.pl@dlh.de nie później niż 3 dni robocze przed wylotem z Twojego kraju, aby otrzymać certyfikat offsetowy.
- Kwota kompensacji jest dzielona między zakup SAF (zrównoważonego paliwa lotniczego) i projekty ochrony klimatu zgodnie z kalkulacją naszego partnera Compensaid.


Specjalne promocje związane z przystąpieniem do programu!

  • Zarejestruj się teraz, a otrzymasz 1000 dodatkowych punktów Benefit na powitanie!
  • Zarejestruj się teraz, a wszystkie loty zrealizowane w ciągu ostatnich trzech miesięcy zostaną wstecznie zaliczone na koncie. Po zakończeniu procesu rejestracji wystarczy tylko wprowadzić numery wykorzystanych biletów, a punkty Benefit zostaną automatycznie naliczone na Państwa konto.


W celu dokonania nowej rejestracji i wprowadzenia wszystkich danych, prosimy kliknąć odpowiednią zakładkę w menu na górze tej strony

Teraz jeszcze łatwiej wyszukuj i rezerwuj przeloty oraz zbieraj punkty PartnerPlusBenefit.

Planowanie podróży jest teraz jeszcze łatwiejsze. Gdy zarezerwujesz przelot na www.partnerplusbenefit.pl, bilet zostanie automatycznie zarejestrowany na koncie w programie.
Wystarczy zalogować się do konta i skorzystać z wyszukiwarki przelotów podając miejsce wylotu, przylotu oraz termin podróży. Zakupiony bilet zostanie automatycznie zarejestrowany na koncie w PartnerPlusBenefit - planowanie podróży i zbieranie punktów jeszcze nigdy nie było tak łatwe.


Dzięki nowym promocjom uzyskanie nagród z PartnerPlusBenefit jest jeszcze szybsze niż zwykle.


Promocje specjalne -warto brać udział i gromadzić jeszcze więcej punktów

Wiosenna promocja: Ciesz się podróżowaniem z nami z Polski w dowolne miejsce na świecie i zbierz podwójne punkty Benefit!

Zbierz dwa razy więcej punktów Benefit podróżując rejsami obsługiwanymi przez: Air Canada, Austrian Airlines, Brussels Airlines, Eurowings, Lufthansę, SWISS i United Airlines od 19 kwietnia do 30 czerwca 2022. Prosimy o zapisanie Państwa firmy do promocji!

PPB InfoLounge - bądź na bieżąco tutaj

Dzięki PPB InfoLounge będziesz na bieżąco z aktualnymi informacjami i promocjami, z których może skorzystać Twoja firma. Dowiedz się, które rejsy zapewnią zgromadzenie większej ilości punktów, gdzie prowadzą nowe trasy oraz gdzie otwarto nowe saloniki.

Przejdź do PPB InfoLounge
Linie partnerskie

Partnerzy