Benefit WorldShop Ödülleri
İklim Koruma

Sipariş için tıklayın: Benefit WorldShop'tan nitelikli ödül ürünlere ulaşabilirsiniz.

Dayanıklı çanta ve bavullar, en modern yüksek teknoloji ürünleri veya sıradışı büro malzemeleri - Benefit WorldShop size çok zengin ödül ürün seçenekleri sunuyor. Ayrıca özel kampanyalardan, indirimlerden ve -havalimanında teslimat gibi - özel hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

Benefit WorldShop için

Siparişle ilgili sorularınız için Service Center Team' den destek alabilirsiniz:

E-posta ile:

Türkiye:
Pazartesi - Cuma, 09:00 - 17:00 / ppb.tr@dlh.de

Ödül talepleriniz, koşullar ve iletişim bilgileri ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz.

Benefit WorldShop Ödülleri
PartnerPlusBenefit WorldShop ödülü hakkında bilgi:
 • PPB - WorldShop ürün yelpazesinde, havaalanında sunulabilecek tüm eşyalar özel bir simge ile etiketlenmiştir: "Gate" ya da "Shop" ibarelerine ek olarak, Frankfurt veya Münih'e vardığınızda Lufthansa WorldShop'da hangi maddeleri alabileceğinizi ve Frankfurt'ta veya veya Münih' te transfer sırasında teslim alabileceğiniz ürünler hakkında sizi bilgilendirir.

  Covid -19 kısıtlamaları sebebiyle şu anda WorldShop Ödülleri sipariş edilememektedir
 • Bazı ürünlerin sadece Mağazada alınabilmesi el bagajının kısıtlamaları nedeniyle ortaya çıkmaktadır. Taşınacak olan bagajın kabin bagajı olarak kabul edilebilmesi gerekmektedi. Sıvıları, tehlikeli maddeleri veya keskin bıçakları içermemelidir. Seyahat ettiğiniz havayolunun izin verdiği maksimum bagaj hakkına dikkat edin. Kapıda teslim edilen eşyalar artık kontrol edilemez ve el bagajı olarak taşınmaları gerekir.
 • En sevdiğiniz ürünün havaalanında sizi beklediği siparişinizi 30 takvim günü öncesinden, Frankfurt veya Münih'ten kalkış saatinizden 4 takvim gün öncesine kadar verebilirsiniz. Siparişler, rezervasyonu yapılan havayolu şirketi ne olursa olsun Frankfurt'taki Terminal 2'deki varışlar için de yapılabilir.
 • Yapmış olduğunuz seçim için, uçuş bilgilerinize bağlı olarak iki farklı teslimat yöntemimiz var: Frankfurt veya Münih Havaalanı nihai varış noktanızsa, ürünler Lufthansa WorldShop mağazasında ücretsiz olarak teslim edilir. Sipariş, Terminal 1 (Frankfurt) veya Terminal 2 (Münih) ortak havaalanına teslim edilir ve varışta sizin tarafınızdan alınır. Tüm siparişler varıştan sonraki 5 takvim günü ve WorldShop açılış saatleri içerisinde alınmalıdır (her gün 06: 00-19: 00 saatleri arasında). Frankfurt veya Münih sadece bir durak ise, bir hizmet görevlisi size 1500 puanlık ek bir servis ücreti ile bağlantı uçuşlarınız için siz uçağa binmeden önce ürünleri teslim edecektir. Bu durumda siparişlerinizi nereden almak istediğinize karar verme imkanınız bulunmaz. Uçuş değişikliği veya iptali durumunda, lütfen bizi şu adresten bilgilendirin:
  E-posta: worldshop@dlh.de
  Tel: +49 (0) 69/478 689 180 (pazartesiden cumartesiye saat 07.00 - 22.00 arası)
  Pasaportunuzu ve sipariş onayınızı giriniz, böylece siparişinizi havaalanında teslim edebiliyoruz.
 • BenefitPuanlarınızı İklim Koruması için kullanın:

  PartnerPlusBenefit ile artık şirketinizi bir "İklim Destekçisi" yapabilir ve uçuşlarınızın CO2 emisyonlarını dengeleyebilirsiniz.
  Avantaj Puanlarınızı kullanın ve uzun vadede karbon emisyonlarını dengelemek için bir proje portföyü sunan bir platform olan Compensaid aracılığıyla iklim korumasını destekleyin.
  Compensaid'den alınan resmi sertifikanın yanı sıra, sizin ve şirketinizin karbon denkleştirme yolunda önemli adımlar attığının takdiri olarak verilen 'İklim Destekçisi' dijital rozetini de alacaksınız. Bu rozeti sosyal ağlarınız aracılığıyla paylaşmaktan çekinmeyin - böylece şirketinizin sürdürülebilirliğe yönelik çabalarını gösterin ve başkalarını da katılmaya motive edin.
  Buradan Compensaid hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Güzergahlar için hesaplama örnekleri:
  • Atina'den Frankfurt'a, telafi SAF satın alma ve iklim koruma projeleri arasında bölünürse 133 kg CO2 emisyonu gercekleşecektir.
  PartnerPlusBenefit hesabınızdan mahsup etmek için sadece 1.740 BenefitPuanını kullanın
  • Istanbul'dan Frankfurt'a: 134 kg CO2 emisyonu 1.750 BenefitPuan ile karşılanabilir
  • Tel Aviv'dan Zurih'ya: 174 kg CO2 emisyonu 2.280 BenefitPoint ile karşılanabilir.
  Nasıl kullanabilirsiniz
  Servis merkezi ekibimizle e-posta yoluyla iletişime geçin (yukarıdaki iletişim bilgilerine bakın), aşağıdaki bilgilerle uçuşların kalkışından en geç 3 iş günü önce size sertifika ve dijital rozet ile birlikte bir onay e-postası göndereceğiz. Belirtmeniz gereken:
  • PartnerPlusBenefit Şirket Kimliğiniz
  • Puanlarınızı ilk uçuş segmenti için İklim Koruması için kullanmak istediğinize dair beyan
  • Karşılığını ödediğiniz şirketinizin uçuşunun rezervasyonu / PNR'ı (Lütfen "Detaylı bilgi"a bakınız)
  Detaylı bilgi
  • Benefit Puanlarınızı kullanarak karbon emisyonu denkleştirmesi sadece 15 Kasim 2021 tarihinden itibaren kalkan uçuşlar için yapılabilir.
  • Her uçuş rezervasyonu için, denkleştirme seçeneği yalnızca bir kez kullanılabilir.
  • Kullanılmış benefit puanları, uçuş rezervasyonu iptal edilse bile iade edilmez. Her durumda Compensaid'e bağış yapılacaktır.
  • Avusturya Havayolları, Brussels Airlines, Lufthansa ve SWISS tarafından gerçekleştirilen uçuşlar için karbon salımı dengelemesi yapılabilmektedir.
  • Mevcut teklifle, ülkenizden Lufthansa Group Airlines merkezlerinden birine giden rotalarda karbon emisyonlarının dengelenmesi mümkündür.
Ödül ürün siparişine ve diğer koşullara ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.


Partner Havayolları

Benefit Partnerleri