Benefit WorldShop Ödülleri

Sipariş için tıklayın: Benefit WorldShop'tan nitelikli ödül ürünlere ulaşabilirsiniz.

Dayanıklı çanta ve bavullar, en modern yüksek teknoloji ürünleri veya sıradışı büro malzemeleri - Benefit WorldShop size çok zengin ödül ürün seçenekleri sunuyor. Ayrıca özel kampanyalardan, indirimlerden ve -havalimanında teslimat gibi - özel hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

Benefit WorldShop için

Siparişle ilgili sorularınız için Service Center Team' den destek alabilirsiniz:

E-posta ile:

Türkiye:
Pazartesi - Cuma, 09:00 - 17:00 / ppb.tr@dlh.de


Benefit WorldShop Ödülleri
PartnerPlusBenefit WorldShop ödülü hakkında bilgi:
  • PPB - WorldShop ürün yelpazesinde, havaalanında sunulabilecek tüm eşyalar özel bir simge ile etiketlenmiştir: "Gate" ya da "Shop" ibarelerine ek olarak, Frankfurt veya Münih'e vardığınızda Lufthansa WorldShop'da hangi maddeleri alabileceğinizi ve Frankfurt'ta veya veya Münih' te transfer sırasında teslim alabileceğiniz ürünler hakkında sizi bilgilendirir.
  • Bazı ürünlerin sadece Mağazada alınabilmesi el bagajının kısıtlamaları nedeniyle ortaya çıkmaktadır. Taşınacak olan bagajın kabin bagajı olarak kabul edilebilmesi gerekmektedi. Sıvıları, tehlikeli maddeleri veya keskin bıçakları içermemelidir. Seyahat ettiğiniz havayolunun izin verdiği maksimum bagaj hakkına dikkat edin. Kapıda teslim edilen eşyalar artık kontrol edilemez ve el bagajı olarak taşınmaları gerekir.
  • En sevdiğiniz ürünün havaalanında sizi beklediği siparişinizi 30 takvim günü öncesinden, Frankfurt veya Münih'ten kalkış saatinizden 4 takvim gün öncesine kadar verebilirsiniz. Siparişler, rezervasyonu yapılan havayolu şirketi ne olursa olsun Frankfurt'taki Terminal 2'deki varışlar için de yapılabilir.
  • Yapmış olduğunuz seçim için, uçuş bilgilerinize bağlı olarak iki farklı teslimat yöntemimiz var: Frankfurt veya Münih Havaalanı nihai varış noktanızsa, ürünler Lufthansa WorldShop mağazasında ücretsiz olarak teslim edilir. Sipariş, Terminal 1 (Frankfurt) veya Terminal 2 (Münih) ortak havaalanına teslim edilir ve varışta sizin tarafınızdan alınır. Tüm siparişler varıştan sonraki 5 takvim günü ve WorldShop açılış saatleri içerisinde alınmalıdır (her gün 06: 00-19: 00 saatleri arasında). Frankfurt veya Münih sadece bir durak ise, bir hizmet görevlisi size 1500 puanlık ek bir servis ücreti ile bağlantı uçuşlarınız için siz uçağa binmeden önce ürünleri teslim edecektir. Bu durumda siparişlerinizi nereden almak istediğinize karar verme imkanınız bulunmaz. Uçuş değişikliği veya iptali durumunda, lütfen bizi şu adresten bilgilendirin:
    E-posta: worldshop@dlh.de
    Tel: +49 (0) 69/478 689 180 (pazartesiden cumartesiye saat 07.00 - 22.00 arası)
    Pasaportunuzu ve sipariş onayınızı giriniz, böylece siparişinizi havaalanında teslim edebiliyoruz.
Ödül ürün siparişine ve diğer koşullara ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.


Partner Havayolları

Benefit Partnerleri