BenefitÖdülBilet

BenefitPuanlarınızı sizi tercih edeceğiniz bir destinasyona ulaştıracak ödül bilete dönüştürün. Lufthansa Grup Havayolları ve çok sayıdaki program ortağı havayolu şirketi size dünya genelinde kapsamlı bir uçuş ağı sunuyor. İster First Class ister Business veya Economy Class uçabilirsiniz.

BenefitUpgrade

Puanlarınızı uçuş sınıfınızı yükseltmek için değerlendirin. Bir sonraki uçuşunuzun daha keyifli ve dinlendirici geçmesini sağlayabilirsiniz. First Class'ın birçok kez ödüle layık görülmüş konforundan, Business Class'ın özel hizmetlerinden veya Premium Economy Class'ın daha fazla hareket alanı sunan kabininden yararlanabilirsiniz.

BenefitFazlaBagaj

Lufthansa veya Austrian Airlines ile uçuyorsunuz ve yanınıza daha fazla bagaj almak mı istiyorsunuz? O zaman BenefitPuanlarınızı fazla bagaj için kullanabilirsiniz. Böylelikle ilave bir parça bagaj daha alabilir veya ücretsiz bagaj hakkınızı 32 kg'a çıkartabilirsiniz

BenefitKoltukRezervasyonu

Lufthansa ile yapacağınız tüm Economy Class uçuşlarda artık koltuk rezervasyonunuzu BenefitPuanlar ile ödeyebilirsiniz. Bacaklarınıza daha fazla hareket alanı sunabilir veya cam kenarı veya koridorda tercih edeceğiniz bir koltuğu seçebilirsiniz.

Benefit FlyNet® Voucher

BenefitPuanlarınızı bir FlyNet® Voucher için kullanabilirsiniz. Böylelikle bir sonraki uzun menzilli Lufthansa uçuşunuzda uçakta konforlu bir şekilde Internet erişim hizmetinden yararlanabilirsiniz. E-postalarınızı denetleyebilir, firmanızın VPN sistemine girebilir veya sadece Internette sörf yapabilirsiniz - Sınırsız iletişimin olanaklarından yararlanın.

Benefit indirim kodu

Benefit puanlarınızı bir indirim kodu için kullanın - ve bir sonraki Lufthansa Group uçuşunuzda indirimli bir fiyattan yararlanın. Lufthansa grup web sitesinde bir sonraki rezervasyonunuzu yaparken Benefit indirim kodunuzu kolay ve rahat bir şekilde kullanın.

BenefitLounge Voucher

Uçuş öncesi ve sonrasında kendinize daha konforlu ve huzurlu bir ortam ve daha fazla hareket alanı sunun. BenefitLounge Pass ile bir Lufthansa Senator Lounge, Business Lounge, Welcome Lounge veya United Club Lounge hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Kolayca BenefitPuanlarınızı harcayarak, bu olanaktan yararlanabilirsiniz.

Benefit WorldShop Ödülleri

Samsung, Apple, Nespresso veya RIMOWA - Benefit WorldShop'ta yaşam ve çalışma alanlarınız ve iş seyahatleriniz için ünlü markaları ve nitelikli ödül ürünleri bulacaksınız. Hayal gücünüzü kullanın ve puanlarınızla kolayca ödeyin.

VIP Hizmetleri

İster firma çalışanları, ister iş ortakları için gerek uçuş öncesinde gerekse uçuş sonrasında Frankfurt Havalimanı'nda sunulan kapsamlı VIP hizmetleri yolculuğun çok daha rahat ve konforlu geçmesini sağlayacaktır. Kolayca arzu ettiğiniz hizmeti seçin ve BenefitPuanları ile ödeyin.

Sustainable Aviation Fuel

#MakeChangeFly - convert Benefit Points into Sustainable Aviation Fuel now and reduce your carbon footprint.

Partner Havayolları

Benefit Partnerleri