Firma Bonus Programınıza ilişkin güncel haberler

PartnerPlusBenefit - Lufthansa nın ücretsiz Firma Bonus Programı size birçok avantaj sunmaktadır.Son 10 yılda başka hiç bir seyahat teşvik programı PartnerPlusBenefit'in sunduğu kazanç ve harcama yelpazesi kadar geniş fırsatlar sunmamaktadır:

Avantajları değerlendirmek istermisiniz?
Kazandığınız BenefitPuanları kolayca nerelerde kullanabileceğiniz aşağıda bulabilirsiniz

- Bedava bilet
- Upgrade
- Fazla bagaj
- Nakit ödeme
- Hediye dünyası
- Lufthansa Lounge Voucher
- Frankfurt Havaalanı VIP Hizmetleri
- Lufthansa FlyNet®

YENİ Benefit ödülü - İndirim Kodu

Artık birikmiş Benefit puanlarınızı nakite çevirebilirsiniz. Benefit indirim kodlarıyla bir sonraki iş seyahatiniz için indirim alabilirsiniz. Lufthansa Group rezervasyon platformlarından birinde (www.lufthansa.com, www.austrian.com, www.brusselsairlines.com, www.swiss.com*) uçuşunuzu kolayca rezerve edebilir ve sonunda indirim kodunu girebilirsiniz. İndirim kodları 4 kategoride mevcuttur. Ayrıntılı bilgi ve yeni Benefit ödül indirim kodlarının kullanım koşulları için lütfen www.partnerplusbenefit.com. adresini ziyaret edin
*Ekim 2021 itibariyle


Yeni : Firmanızın BenefitPuanlarını kullanarak CO2 emisyonlarınızı dengeleyin

İklim koruması hepimizi ilgilendiriyor. PartnerPlusBenefit ile artık uçuşlarınızın CO2 emisyonlarını dengeleyebilir ve şirketinizi İklim Destekçisi yapabilirsiniz. Partnerimiz Compensaid ile BenefitPuanlarınızı kullanın ve uçuşlarınızda daha fazla sürdürülebilirlik sağlayın. Sosyal ağlarınız aracılığıyla paylaşabileceğiniz resmi bir Compensaid Sertifikası ve bir 'İklim Destekçisi' rozeti sağlayacağız - başkalarını da katılmaya motive edeceğiz.
- Offsetting sertifikasını almak için talebinizi kendi ülkenizden uçuşunuzdan en geç 3 iş günü önce Lufthansa PartnerPlusBenefit Hizmet Merkezine gönderin.
- Offset tutarı, ortağımız Compensaid tarafından yapılan hesaplamaya göre SAF satın alma ve iklim koruma projeleri arasında bölünür.
Buradan to Compensaid hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


Şirketininizi kayıt edin ve iş gezilerinizi daha değer katın

register now


WorldShop ödüllerini PartnerPlusBenefit WorldShop' ta çevrimiçi olarak sipariş verebilirsiniz.

Lufthansa WorldShop ile yaptığımız işbirliğinden yararlanın. Yeni PartnerPlusBenefit WorldShop' ta ürün ödüllerinizi sipariş vermek için, Lufthansa ve katılımcı Benefit ortak havayollarıyla uçun, PartnerPlusBenefit puanlarınızı kullanın.

PartnerPlusBenefit WorldShop' ta güncellenmiş ürün yelpazemizi görmek için tıklayınız.

BenefitInfoLounge: Güncel gelişmelerden haberdar olmanız için

BenefitInfoLounge üzerinden size firmanız için yararlı olacak gelişmeler ve kampanyalar hakkında sürekli bilgi aktarıyoruz. Daha fazla puan kazandıracak uçuşları, yeni açılan uçuş hatlarını veya özel yolcu salonlarını buradan öğrenebilirsiniz.

BenefitInfoLounge için
Partner Havayolları

Benefit Partnerleri