***NEW: #MakeChangeFly - with PartnerPlusBenefit you can now convert Benefit Points into Sustainable Aviation Fuel and reduce your carbon footprint. Find out more ***

***From January 2023
 the regular conditions of the expiry of PartnerPlusBenefit points will apply again.***

Make the most of the opportunity of lowering your travel expenses – with PartnerPlusBenefit, the free Lufthansa bonus programme for medium-sized businesses. Earn valuable BenefitPoints on business flights and enjoy a wider selection of awards than with any other corporate bonus programme.

Çalışanlarınızın yapacağı tüm iş seyahatlerinden firmanızın ne kadar kolay kazançlı çıkacağını birkaç dakika içinde öğrenebilirsiniz. Sanal turu buradan başlatabilirsiniz.

PartnerPlusBenefit size dünya çapında bir uçuş ağı sunuyor. Lufthansa Grup Havayolları -Austrian Airlines, Brussels Airlines, Eurowings, Lufthansa, SWISS - ve ayrıca çok sayıda program üyesi havayolu şirketiyle yapacağınız uçuşlara gerçekten değdiğini göreceksiniz. Aşağıda belirtilen program üyesi havayolu şirketleriyle yapacağınız her uçuş puanlarınızın artmasını sağlayacak.

Üye olmak için

Ücretsiz kaydolun,
hemen avantajlı çıkın
Firmanızı hemen -kolayca online olarak veya telefonla - PartnerPlusBenefit programına kaydettirin. Sizleri aramızda görmekten memnuniyet duyacak ve size puan toplarken aktif destek sunacağız.

Avantajları değerlendirin

Harika avantajlar:
PartnerPlusBenefit diğer kurumsal bonus programlarına kıyasla çok daha fazla avantaj sunuyor. En fazla anlaşmalı havayolu şirketi, en fazla ödül seçeneği ve sayısız ek avantajlar sunan programın keyfini yaşayın.

Güncel Haberler & Kampanyalar

Güncel Haberler & Kampanyalar:
Daha fazla puan kazanmanız için
PartnerPlusBenefit ile ilgili hiçbir yeniliği kaçırmak istemiyor musunuz? Puan hesabınızın daha hızlı artmasını mı istiyorsunuz? Buradan potansiyelinizi değerlendirebilir ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.