***Korono krizi sebebiyle bir sonraki karara kadar puanların geçerlilik süresi bitişi durdurulmuştur. Puan bitişleri uygulaması tekrar aktif olmadan üç ay evvel sizlere bilgi vereceğiz***

Orta ölçekli firmalar için tasarlanmış olan ücretsiz Lufthansa Bonus Programı ile seyahat giderlerinizi azaltma olanağından yararlanın. İş seyahatlerinizde değerli BenefitPuanları toplayın ve diğer tüm firma bonus programlarına kıyasla çok daha fazla ödül seçeneğinden yararlanın.

Çalışanlarınızın yapacağı tüm iş seyahatlerinden firmanızın ne kadar kolay kazançlı çıkacağını birkaç dakika içinde öğrenebilirsiniz. Sanal turu buradan başlatabilirsiniz.

PartnerPlusBenefit size dünya çapında bir uçuş ağı sunuyor. Lufthansa Grup Havayolları -Austrian Airlines, Brussels Airlines, Eurowings, Lufthansa, SWISS - ve ayrıca çok sayıda program üyesi havayolu şirketiyle yapacağınız uçuşlara gerçekten değdiğini göreceksiniz. Aşağıda belirtilen program üyesi havayolu şirketleriyle yapacağınız her uçuş puanlarınızın artmasını sağlayacak.

Üye olmak için

Ücretsiz kaydolun,
hemen avantajlı çıkın
Firmanızı hemen -kolayca online olarak veya telefonla - PartnerPlusBenefit programına kaydettirin. Sizleri aramızda görmekten memnuniyet duyacak ve size puan toplarken aktif destek sunacağız.

Avantajları değerlendirin

Harika avantajlar:
PartnerPlusBenefit diğer kurumsal bonus programlarına kıyasla çok daha fazla avantaj sunuyor. En fazla anlaşmalı havayolu şirketi, en fazla ödül seçeneği ve sayısız ek avantajlar sunan programın keyfini yaşayın.

Güncel Haberler & Kampanyalar

Güncel Haberler & Kampanyalar:
Daha fazla puan kazanmanız için
PartnerPlusBenefit ile ilgili hiçbir yeniliği kaçırmak istemiyor musunuz? Puan hesabınızın daha hızlı artmasını mı istiyorsunuz? Buradan potansiyelinizi değerlendirebilir ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.